25 Ekim Cumartesi
17:25:25
13°
Bulutlu
Facebooktan Takip EtTwitterdan Takip Et
eskisehir26.net


Giriş Yeni Üyelik
Anasayfa - Eskişehir Alışveriş
Ara :

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi
Bu mağaza 1740 kez ziyaret edildi.

FaceBook ta paylaş

Mağaza Hakkında
Aynı Çatı Altında Yüzlerce Marka, Binlerce Ürün Çeşidi

Eskişehir’e büyük bir canlılık katacak, alternatifli alışveriş merkezi olacak Özdilek Alışveriş Merkezi; Tepebaşı Belediyesi sınırları içerisinde, Anadolu Üniversitesi karşısında, Hava Müzesinin karşısında bulunmaktadır. 45 milyon dolarlık bir yatırım olan ve şehrin önemli kavşak noktaları arasında yer alan Özdilek Alışveriş Merkezi, insanların kolaylıkla ulaşabileceği konumuyla ön plana çıkmaktadır.

45 bin metrekare alana sahip ve 600 personelin istihdam edileceği Özdilek Alışveriş Merkezi bünyesinde Özdilek Hipermarket, Özdilek Büyük Mağaza, Özdilek Kafe ve Restoran, 7 salondan oluşan Özdilek Cinetime Sinema ve 5 Boyutlu Sinema, Starpark Lunapark, Teknosa Extra, Burger King, Sbarro, Popeyes, Polen Tantuni, Turkcell, Playtime, Eczane ve Optik Mağazası ile sizin ve ailenizin yaşamına farklı renkler katacak. Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi’nde Spa Wellness tesisleri de bulunuyor. Yeşil alanlar, açık otopark ve 622 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla hizmet verecek olan Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi; aydınlık, ferah, güvenli ve rahatlığı ön plana çıkaran mimari özellikleri ile, yılda yaklaşık 5 milyon ziyaretçinin gelmesi beklenmektedir.

Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi; insanların şehirden gelip araçlarını parkedip, rahatça alışverişlerini yapabilecekleri, isterlerse çeşitli etkinliklere katılabilecekleri, dinlenip, eğlenebilecekleri, açık mekanlarda dolaşabilecekleri, özgür bir ortamda birçok fonksiyonu bir arada bulabilecekleri bilinen Özdilek hizmet kalitesinde yaşayabilecekleri bir konsepte sahiptir. Alışveriş Merkezi; konumu, müşteri odaklı mimarisi, kalitesi ve teknolojisi ile modern bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak tasarlanırken yılın her günü ziyaretçilerine rahatça alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor.

Hizmet verilen saatler:
Hipermarket- Mağaza
Açılış : 10:00 Kapanış : 24:00
Kafe Restoran
Açılış : 08:00 Kapanış :24:00
Telefon : 0 222 - 330 59 69
Faks : 0 222 - 330 40 55
Adres : Hoşnudiye Mahalleri Doğruer Sokak No:1 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Web : www.ozdilek.com.tr/avm/
 

Mağaza Kampanyaları
Mağaza Haritası

Daha Büyük Görüntüle
HARİTA KULLANIMI HAKKINDA
Haritanın sol üst köşesinde yer alan sağa , sola , yukarı ve aşağı yön tuşlarına tıklayarak haritayı istediğiniz yöne kaydırabilir, artı ve eksi düğmeleri üzerine tıklayarak harita üzerinde istediğiniz yere yakınlaşıp uzaklaşabilirsiniz. İsterseniz harita üzerine mouse ile tıklayıp mousenın tıklama düğmesini bırakmadan oynatarak da haritayı istediğinz yere kaydırabilirsiniz. Haritanın sağ üst köşesinde bulunun harita düğmesinde çizim halinde sokak haritasını, uydu düğmesinde uydudan çekilmiş fotoğraflı haritayı görebilirsiniz.
Boyner
Carrefour
Eskişehir Evyap Alışveriş Merkezi
Esnaf Sarayı
Espark Alışveriş Merkezi
Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezi
eskisehir26.net
Eskişehir’in En Büyük Şehir Portalı © Copyright 2010 - 2014 eskisehir26.net Her Hakkı Saklıdır.

eskişehir

emlak

eskişehir emlak

eskişehir konut

eskişehir haber

eskişehir seri

eskişehir iş

eskişehir eleman

eskişehir oto

ikinci el eskişehir

eskişehirspor

eskişehir ev
hava durumu eskişehir
emlak eskişehir
www eskişehir